Message Notify (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Features
he: פיצ'רים

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
