Message Notify (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Features
hu: Jellemzők

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
