Message Notify (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Features
ja: フィーチャー

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
