Message notify (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: more
ka: მეტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
