Message notify (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
