Message Notify (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: more
sk: viac

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
