Message Notify (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Features
uk: Властивості

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Comment reference
uk: Посилання на коментар
