Message Notify (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Comment reference
uk: Посилання на коментар

en: Notify - Email subject
uk: Сповіщення - тема листа

en: Notify - Email body
uk: Сповіщення - текст листа
