Message notify (7.x-2.5) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: Email
tr: E-posta

en: Save on fail
tr: Başarısız olduğunda kaydet

en: Save message if sending failed.
tr: Eğer gönderim başarısız olduysa mesajı kaydet.

en: Save on success
tr: Başarılı olduğunda kaydet

en: Save message if sending successed.
tr: Eğer gönderim başarılıysa mesajı kaydet.

en: Body subject field
tr: Gövde konusu alanı

en: Send Message via email.
tr: İletiyi e-posta ile gönder.

en: The recipient of the email
tr: E-postanın alıcısı
