Message notify (7.x-2.4) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: Email
hu: E-mail

en: Notify - Email subject
hu: Értesítés &ndash; E-mail tárgya

en: Notify - Email body
hu: Értesítés &ndash; E-mail törzse
