Message Private (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Body
af: Teks

en: Groups
af: Groepe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Message
af: Boodskap

en: Users
af: Gebruikers
