Message Private (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Groups
az: Qruplar

en: Subject
az: Mövzu

en: Message
az: Mesaj

en: Users
az: İstifadəçilər
