Message Private (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Message
bs: Poruka

en: Messages
bs: Poruke
