Message Private (7.x-1.0-alpha6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Message
th: ข้อความ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Limit
th: จำกัด

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime
