Message Private (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Users
eo: Uzantoj
