Message-subscribe (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: All
ug: ھەممە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Apply
ug: قوللىنىش
