Message-subscribe (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: more
vi: thêm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Message
vi: Thông điệp

en: All
vi: Tất cả

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Features
vi: Tính năng

en: flag
vi: đánh dấu

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
