Message-subscribe (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: All
cy: I gyd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
