Message-subscribe (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: flag
el: σημαία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
