Message-subscribe (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: All
it: Tutti

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Features
it: Funzionalità

en: Apply
it: Applica

en: Master
it: Principale
