Message-subscribe (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: All
af: Alle

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
