Message-subscribe (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: more
cs: více

en: Message
cs: Zpráva

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
