Message-subscribe (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
