Message-subscribe (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: All
lt: Visi

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Features
lt: Savybės

en: Apply
lt: Pritaikyti
