Message-subscribe (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: more
te: మరిన్ని

en: Message
te: సందేశం

en: All
te: అన్నీ

en: Features
te: విశేషాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు
