Message-subscribe (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: more
bs: još

en: Message
bs: Poruka

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
