Message-subscribe (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: All
ca: Tot

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre
