Message-subscribe (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: All
lv: Visi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt
