Message-subscribe (7.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: All
nn: Alle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
