Message Subscribe (7.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: more
ht: plis

en: Message
ht: Mesaj

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
