Message-subscribe (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: All
mn: Бүгд
