Message-subscribe (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: flag
tr: işaret

en: Apply
tr: Uygula

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Administer message subscribe
tr: İleti aboneliğini yönet

en: Administer user subscriptions.
tr: Kullanıcı aboneliklerini yönet.

en: Message subscribe settings
tr: İleti abonelik ayarları

en: Use queue
tr: Kuyruğu kullan
