Message UI (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Create
af: Skep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: Filter by message type
af: Filtreer met boodskaptipe
