Message UI (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Message
bn: বার্তা

en: Update
bn: আপডেট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Leave blank for %anonymous.
bn: %anonymous হলে খালি রাখুন
