Message UI (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Create
et: Loo

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Authored by
et: Autor

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Devel
et: Arendus

en: By @name on @date
et: Autor: @name (@date)

en: By @name
et: Autor: @name
