Message UI (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Create
sv: Skapa

en: Message text
sv: Meddelandetext

en: Authored by
sv: Författad av

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Authored on
sv: Författad

en: Leave blank for %anonymous.
sv: Lämna detta tomt för %anonymous.

en: Filter by message type
sv: Filtrera efter meddelandetyp

en: Filter by type
sv: Filtrera efter typ

en: By @name on @date
sv: Av @name @date

en: By @name
sv: Av @name

en: Delete message
sv: Radera meddelande
