Message UI (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Update
fil: Gawing bago

en: View
fil: Tingnan

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
