Message UI (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Create
gl: Crear

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Authored by
gl: Creado por

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Authored on
gl: Creado en

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: Filter by message type
gl: Filtrar por tipo de mensaxe

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: By @name on @date
gl: Por @name en @date

en: By @name
gl: Por @name

en: Delete message
gl: Borrar mensaxe
