Message UI (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Create
is: Stofna

en: Message text
is: Skilaboðatexti

en: Authored by
is: Höfundur

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Leave blank for %anonymous.
is: Skiljið eftir autt fyrir %anonymous

en: By @name on @date
is: Eftir @name þann @date

en: By @name
is: Eftir @name
