Message UI (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Filter by type
se: Sirre šlájaid mielde
