Message UI (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: Create
hu: Létrehozás

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: Authored by
hu: Szerző

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Leave blank for %anonymous.
hu: Üresen hagyandó ha %anonymous.

en: Devel
hu: Fejleszt

en: By @name on @date
hu: Szerző: @name (@date)

en: By @name
hu: Szerző: @name

en: Delete message
hu: Üzenet törlése

en: Viewing a message
hu: Üzenet megtekintése

en: Create a new message
hu: Új üzenet létrehozása

en: Edit message
hu: Üzenet szerkesztése
