Message UI (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
