Message UI (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: By @name
ps: پر @name
