Message UI (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: By @name on @date
ug: دا @dateدىن  @name

en: By @name
ug: دىن @name
