MessageBird (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Settings
pt: Configurações

en: Recipient
pt: Destinatário

en: API key
pt: Chave da API

en: Send message
pt: Enviar mensagem

en: Debug mode
pt: Modo debug
