Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Date
af: Datum

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: From
af: Van

en: E-mail address
af: E-posadres

en: System
af: Stelsel

en: Send
af: Stuur

en: Method
af: Metode
