Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Date
am: ቀን

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ
