Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Date
ast: Data

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: Options
ast: Opciones

en: The subject of the message.
ast: Asuntu pal mensaxe.

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: From
ast: De

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: System
ast: Sistema

en: Send
ast: Unviar

en: Method
ast: Métodu
