Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісаньне

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленьне

en: none
be: ніякі

en: User
be: Карыстальнік

en: Header
be: Загаловак 1

en: System
be: Сыстэма
