Messaging (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Body
bg: Основен текст

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: none
bg: нито един

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Options
bg: Опции

en: The subject of the message.
bg: Поле 'Относно' на съобщението.

en: Header
bg: Заглавна част

en: Footer
bg: заключителна част

en: From
bg: От

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: System
bg: Система

en: Address
bg: Адрес

en: Send
bg: Изпрати

en: Messages
bg: Съобщения
